Naši POM-BÄRS: sú jednoducho jedineční!

Sú výnimoční svojím veselým tvarom medvedíka  a chrumkavou jemnou chuťou. 
Nesmú chýbať na rodinných oslavách, filmových večeroch s priateľmi, piknikoch, výletoch, či oslavách narodenín. POM-BÄR sú vždy s vami, a sú tou najlepšou voľbou!

Maškrťte bez výčitiek

Okrem hravých tvarov, je pre nás dôležité aj zloženie našich výrobkov. Všetky POM-BÄR sú preto vegetariánske a bezlepkové. Siahnite po POM-BÄR Original, POM-BÄR Kečup alebo POM-BÄR Syr, a doprajte si tak chrumkavý zážitok hoci aj každý deň.

Všetky príchute POM-BÄR

Ako starý je vlastně Pom-Bär?

Naša značka Pom-Bär existuje od roku 1987. Aj dnes sú naši medvedíky rovnako lahodné a chrumkavé ako kedysi. Nadčasoch a vždy lahodné pre každý okamih vášho života. 

1987

1987

1999

1999

2003

2003

2010

2010

2019

2019

2023

2023

Spoznajte POM-BÄR

Detský smiech, dobrá nálada a lahodné občerstvenie. POM-BÄR je všade, kde je zábava. Majte neustále oči otvorené, pretože je veľa príležitostí, kde ho môžete osobne stretnúť a spoznať!

Náš záväzok

Skupina Intersnack je členom European Snack Association (ESA). Pripojili sme sa tak spolu s ďalšími výrobcami potravín v EU k dobrovoľnému záväzku na ochranu detí. 

V rámci ESA sa zaväzujeme, že okrem iného nebudeme cieliť inzerciu v televízii, tlači, alebo na internete na deti do 12 rokov. Chcete vedieť viac? 

Na webovú stránku EU Pledge